Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka

referenční číslo: 49139EFC | aktuálnost: 02.05.2017

Delta Projektconsult s. r. o.

Delta Projektconsult s.r.o. s pobočkou v Třebíči je jednou z dceřiných společností rakouské společnosti Delta Holding Wels. s našimi partnery pečujeme o své zákazníky a uskutečňujeme projekty pro stavby z oblasti obchodu, průmyslu, zdravotnictví a wellness.V rámci posilování svých firemních procesů hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na následující pozici.

Asistentka

Náplň práce

• komplexní asistentská a organizační podpora týmu
• telefonická komunikace s klienty
• zpracování požadavků v interním systému
• zajištění administrativní podpory jednateli společnosti
• jiné administrativní úkoly dle potřeby

Požadujeme

• SŠ / VŠ vzdělání
• znalost NJ na úrovni C1, C2 (technická němčina výhodou)
• znalost MS Office, internet
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• psaní všemi deseti
• spolehlivost, efektivitu práce
• aktivní přístup k úkolům

Nabízíme

• odpovídající finanční ohodnocení
• rozmanitou, zajímavou a zodpovědnou práci
• možnost odborného růstu a seberealizace
• příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí
• zaměstnanecké benefity (stravenky, odborná školení atd.)

Místo pracoviště: Delta Projektconsult, s.r.o., Komenského nám.1342/7, Třebíč 674 01

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy