Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr v zakázkové výrobě

referenční číslo: 11011 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Dokážete se velmi dobře orientovat v technické dokumentaci a máte alespoň částečné znalosti nástrojů kvality a principů štíhlé výroby? Jste komunikativní a organizačně schopný? Potom jste ten pravý člověk pro tuto pozici

Zahraniční strojírenská společnost zabývající se zakázkovou výrobou hledá do svého týmu kolegu na pozici:

MISTR v ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Náplň práce

  • vedení kolektivu operátorů a předáků ve výrobě, jeho koordinace
  • nastavení parametrů výroby dle požadavků vedoucího výroby
  • práce s výrobním plánem, reporting výroby a neshod na svěřeném úseku
  • spolupráce s vedoucím výroby, mistry
  • zodpovědnost za efektivitu výroby, dohled na kvalitu a produktivitu
  • optimalizace pracovišť, procesů a výrobních postupů
  • plnění nastavených cílů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (obor strojírenství)
  • zkušenosti ve výrobě s vedením osob
  • AJ – B1
  • znalosti principů štíhlé výroby (KANBAN, 5S, metody trvalého zlepšování atd.)
  • schopnou, odpovědnou a stresu odolnou osobnost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a rozrůstající se společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • obědy a nápoje zdarma
  • Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha