Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PetCenter CZ s.r.o.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11544310762 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Náplň práce:

  • aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
  • odborné poradenství zákazníkům
  • práce na prodejně, udržování čistoty a doplňování zboží
  • péče o zvířecí kolektiv - krmení dobrotami, zajištění pitného režimu a úklid domečků

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti = jistota práce
  • kolektiv nadšenců se stejným zájmem
  • možnost kariérního růstu (z prodejny až na oblastního manažera)
  • zaměstnanecké benefity - slevy na produkty, stravenky, finanční bonusy, motivační soutěže
  • zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení (certifikované kurzy)
  • fajn zvířecí spolupracovníky - mazlení povoleno
  • nástup možný ihned/dohodu

Očekáváme:

  • kladný vztah ke zvířatům, zájem o chovatelství
  • vstřícný přístup k zákazníkům a ochota poradit
  • dobré komunikační schopnosti

Kontaktní osoba: Kukačková Nikola, tel.: 255734526, e-mail: kariera@petcenter.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 12 500 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha