Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Nákupčí v energetice

referenční číslo: 5712 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte vysokoškolské vzdělání oblasti strojírenství případně nákupu? Komunikujete anglicky na plynulé úrovni? Pak hledáme právě Vás

Podnik s tradicí na trhu rozšiřuje svůj tým o pozici:

NÁKUPČÍ v ENERGETICE

Náplň práce

  • denní komunikace s dodavateli
  • optimalizace dodavatelských procesů
  • používání anglického jazyka na denní bázi
  • podílení se na stanovení kontraktů s dodavateli
  • dodržování firemních pravidel a pracovních postupů

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání strojní/ nákup
  • min. 5 let praxe na pozici nákupu v nadnárodní firmě
  • plynulá angličtina
  • logické a systémové myšlení
  • znalost z oblasti automatizace a energetiky

Nabízíme:

  • práci v nadnárodní stabilní firmě
  • mzdové podmínky adekvátní zkušenostem
  • použití nejmodernějších technologií
  • široká škála benefitů
  • možnost cestování po celém světě
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha