Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10748040769 | aktuálnost: 22. 11. 2016

Společnost ATODA ve spolupráci s Vodafone Czech Republic, a.s. hledá prodejce na pobočku do IGY centra v Českých Budějovicích.

Vaše pracovní náplň:

• Reprezentovat společnost Vodafone a aktivně nabízet služby zákazníkům
• Poskytovat veškerou péči, (fokus business) a technickou podporu pro klienty Vodafone
• Přijímat a vyřizovat reklamace a s tím spojenou administrativu
• Pomáhat s výběrem telefonů a aplikací pro zákazníka
• Dosáhnout stanovených cílů v množství prodaných služeb
• Zajistit plynulý chod na prodejně a mít za cíl především spokojeného zákazníka

Co od Vás očekáváme:

• Perfektní komunikační a reprezentativní dovednosti
• Schopnost dokázat se orientovat v přáních nebo problémech zákazníka
• Příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
• Rozumět světu telekomunikací, novinkám, aplikacím, nabídce mobilních telefonů
• Pro – aktivitu, se seberealizovat na své pozici
• Asertivitu, zvládání negativních emocí, vytrvalost
• Výborná znalost práce na PC - (Microsoft Office) samozřejmostí
• Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu důležitým předpokladem pro výběrové řízení
• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou

Životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte na adresu j.bezemkova@atoda.cz, nebo volejte na tel: 775 173 506.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha