Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista automatizace

referenční číslo: 10840 | aktuálnost: 15. 8. 2016

Chcete působit ve společnosti, která se o své zaměstnance stará a má kvalitní personální politiku? Jste technický typ se zaměřením na automatizaci? Nejsou Vám cizí výrazy jako SIEMENS, PLC, ABB, SIMATIC? Tak pošlete své CV ještě nyní

Výrobní firma rozšiřuje svůj tým o pozici:

SPECIALISTA AUTOMATIZACE

Náplň práce

  • vývoj, simulace a implementace programu
  • tvorba dokumentace k programům
  • aktivní komunikace se zahraničními dodavateli
  • úzká spolupráce s jinými odděleními společnosti (výroba, kvalita)
  • spoluúčast na mezinárodních projektech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • středně pokročilá znalost AJ – komunikace s dodavateli
  • znalost řídicích systémů a jejich programování
  • pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • zaměstnání pod křídly stabilní společnosti
  • kurzy, které posunout Vaše odborné znalosti
  • týden dovolené navíc
  • možnost stravování na pracovišti
  • kariérní i osobnostní růst
  • místo výkonu práce: MS Kraj – Frýdecko - Místecko

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha