Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Pomocní dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10613360731 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Náplň práce:
- potravinářský provoz
- práce na výrobní lince, balení zboží
- kontrola výrobků
- práce v čistém provozu

Požadujeme:
- nástup ihned
- schopnost práce ve 2 směnném provozu (12h směny)
- schopnost práce o víkendu v případě požadavků (za příplatky)
- pravidelnou docházku (podmínkou)
- výborný zdravotní stav
- potravinářský průkaz (podmínkou - možno dodělat)
- zodpovědnost, fyzickou odolnost
- znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme:
- zajímavé ohodnocení + možnost bonusů
- bonusy za docházku až 6000/měsíc
- dlouhodobá spolupráce
- jídlo kolem 25-30 Kč
- benefity
- pracoviště Benešovsko (svozové autobusy zajištěny z - Votic (přes Olbramovice), Benešov, Vlašim, Týnec nad Sázavou)

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete stabilní zaměstnání? Zašlete nám Váš životopis na praha@jobleader.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 88 - 90 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

JOB LEADER CZECH s.r.o., Bc. Petr Janák, +420 233 901 272