Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Recepční - Team assistant

(referenční číslo: 5-12-209038/JD)

Společnost Grafton Recruitment - pobočka Hradec Králové - hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici RECEPČNÍ - Team assistant.

U nás máte možnost získat zkušenost v úspěšné mezinárodní společnosti a pracovat ve skvělém kolektivu. Hledáme toho, kdo může nabídnout výborné komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování telefonické i osobní, organizační schopnosti, dobrou náladu a pozitivní přístup. Pracovat u nás na recepci znamená pracovat v sehraném týmu, čeká Vás denní kontakt s kandidáty osobní i telefonický, poskytování přímé podpory všem členům týmu.

Náplň práce obnáší konkrétně:

  • registraci kandidátů/klientů, evidenci uchazečů
  • telefonický kontakt s kandidáty - pozvání na pohovor, emailová korespondence
  • výdej stravenek a výplatních pásek agenturním zaměstnancům
  • práci s interní databází
  • správu mailové info schránky
  • spolupráci s konzultanty - plánování jejich pohovorů, předávání informací
  • zodpovědnost za inzerci pracovních pozic
  • zodpovědnost za pokladnu, objednávky kancelářského zboží, přípravu místností na meetingy apod.
  • příjem a odesílání pošty
  • komunikaci s dodavateli a správu objednávkového systému
  • pracovní doba PO - PA, 8 - 17 hod.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikativní dovednosti a reprezentativní vystupování
  • ochota a pozitivní přístup
  • schopnost řešit i konfliktní situace na profesionální úrovni s prozákaznickým přístupem
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • dobrá znalost MS Office
  • praxe min. 1 rok (recepční, administrativa)
  • flexibilita, týmový duch

Nabízíme:

Benefity:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • mladý dynamický kolektiv a příjemné prostředí v centru HK
  • možnost kariérního růstu (na pozici konzultant)
  • 13. plat
  • stravenky, flexi passy (příspěvek na dovolenou, sport, kulturu, penzijní připojištění, jazykové kurzy apod.)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis s přiloženou fotografií v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc
Region: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa, Personalistika, HR, Služby, osobní služby, au-pair
Typ nabídky: Zaměstnání