Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ředitelství silnic a dálnic ČR (příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace. Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Technický pracovník do oddělení správy silnic

referenční číslo: 48C7B6D4 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Pracoviště-lokalita
Praha

Náplň práce
• Podílení se na tvorbě závazných pracovních postupů údržby a oprav silnic a dálnic
• Příprava podkladů o zimní údržbě komunikací
• Kontrola provádění a technického zajištění zimní údržby,
• Kontrola a vyhodnocování údržby a menších oprav komunikací
• Sledování a kontrola dodržování technologických postupů
• Spolupráce na přípravě a aktualizaci plánu údržby a oprav komunikací
• Koordinace činností jednotlivých organizačních složek v oblasti údržby komunikací

Požadujeme
• VŠ příp. SŠ vzdělání (lze nahradit min. praxí 3 – 5 let) stavebního nebo dopravního zaměření
• Základní orientace v zák. č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích
• Praxe v oboru správy, údržby a oprav pozemních komunikací vítána
• Uživatelská znalost MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost
• Silné komunikační dovednosti
• Samostatné rozhodování
• Schopnost přesvědčit

Nabízíme
• Možnost podílet se na zlepšování kvality běžné a zimní údržby komunikací
• Spolupráci na projektech v celorepublikové působnosti
• Přehled o dění na silnicích I. třídy v rámci celé ČR (více jak 6 tis. km)
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
• Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení - jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Platové podmínky
11. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 21. 10. 2016
(do předmětu uveďte „Technický pracovník do oddělení správy silnic“)

Pro další informace prosím kontaktujte
PhDr. Irena Jelínková Havránková, irena.jelinkova@rsd.cz, tel. 241 084 127

Upozornění
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha