Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce / reprezentant – Ústecký, Karlovarský kraj

referenční číslo: 48B2E456 | aktuálnost: 07.04.2016

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Působíme na českém trhu již od roku 1995 a nabízíme výjimečný produkt - pojištění právní ochrany. Vybranému kandidátovi nabízíme dlouhodobé uplatnění, profesní a odborný růst. s námi se stanete profesionálem.

Hledáme:

• Spolehlivého a aktivního kolegu či kolegyni, který/á bude zodpovědný/á za rozvoj obchodu.
• Cílevědomou osobnost, orientovanou na výsledek s odhodláním pracovat a něco dokázat.
• Kolegu, který se umí chopit příležitosti a ví, že má úspěch ve svých rukou.

Náplň práce

• Nabídka služeb právní ochrany
• Aktivní vyhledání nových obchodních příležitostí, budování klientského kmene
• Rozvoj a udržování vztahů s klienty, servisní činnost
• Šíření právního povědomí

Požadujeme

SŠ vzdělání
Profesionální přístup
Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme

• Možnost nadstandardního výdělku prodejem unikátní služby
• Ucelený systém bezplatného zaškolení a další odborné vzdělávání
• Marketingovou podporu, motivační programy a benefity
• Příležitost pro osobní rozvoj a karierní růst v rámci společnosti
• Možnost reprezentovat prestižní obchodní značku
• Atraktivní pracovní prostředí a kolegiální vztahy
• Zázemí, stabilitu a jistotu nadnárodní společnosti
• Vyspělou firemní kulturu
• Dynamickou seberealizaci
• Individuální zapracování, odborná školení
• Přímou aktivní podporu odborným personálem
• Účast na atraktivních firemních akcích

Region: Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity