Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Obchodní zástupce pro Jižní a Západní Čechy

referenční číslo: 35746 | aktuálnost: 4. 12. 2016

Pro našeho klienta, významného dodavatele dřevařských výrobků, hledáme vhodné uchazeče na pozici

Obchodní zástupce pro Jižní a Západní Čechy/KOL

Náplň práce:
- velkoobchodní prodej v přiděleném regionu Jižní a Západní Čechy
- zpracování nabídek pro zákazníky a péče o jejich potřeby a přání
- prověřování akceptace cenových nabídek
- zjišťovat a oslovovat nové potencionální odběratele zaměstnavatele a zajišťovat s nimi veškeré kontakty v plném rozsahu, tj. zejména je informovat soustavně o všech novinkách v sortimentu zaměstnavatele, předkládat jim příslušné propagační materiály, vzorky, asistovat a pomáhat při stavbě stojanů do vzorkoven odběratelů, měnit vzorky dle pokynů zaměstnavatele a kontrolovat jejich aktuálnost atd.,
- nabízet a prodávat celou paletu sortimentu zaměstnavatele, tj. venkovní dřevěné terasy, vícevrstvé dřevěné podlahy, masivní dřevěné podlahy, nátěry na dřevo, deskové materiály- překližky, OSB desky, palubky, KVH, fasádní profily ze dřeva, zateplovací systémy na bázi dřevovlákna, stěrky, hliníkové profily a další související zboží pro oblast Jižní a Západní Čechy
- řešit pohledávky a aktivně napomáhat při jejich řešení
- podílet se na organizaci a průběhu veletrhů a výstav, příp. školení a přednášek pro odběratele zaměstnavatele
- plnění nastavených obratových cílů

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- praxe v dřevařském průmyslu nebo předchozí praxe na pozici obchodního zástupce v dřevařském oboru výhodou
- znalost prostředí a orientace v sortimentu (dřevěné terasy a podlahy, deskové materiály, nátěry, palubky, dřevěné fasády a ostatní hoblované materiály, KVH hranoly atd.) výhodou
- technické znalosti, obchodní talent
- organizační a komunikační schopnosti
- akceptace každodenní práce v terénu

Nabízíme:
- zázemí rozvíjející se společnosti - již 18 let na trhu
- motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
- kvalitní zázemí a široký sortiment umožňující kreativitu a růst v oboru
- samostatnou práci na HPP / zaškolení v našem oboru
- služební automobil
- mobilní telefon
- notebook
- vybudovanou databázi odběratelů

Místo pracoviště: Jižní a Západní Čechy
Termín nástupu: Ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis včetně aktuální fotografie v ČJ na email kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 19323/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Eva Kolářová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera06@karierasro.cz