Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AMILO Car a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11280090716 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Trend Charge (www.trendcharge.eu) je významný evropský distributor nabíjecích systémů pro elektromobily. Pro náš tým hledáme obchodního zástupce.

Náplň práce:
- zejména akviziční činnost, částečně péče o stávající klientelu
- administrativní činnost, tvorba nabídek, smluv
- aktivní obchodování s vysokým profesionálním chováním a vystupováním, zejména na západních trzích, popř. anglicky mluvící trhy mimo Evropu - pestrá práce v terénu

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru
- výbornou znalost AJ na aktivní úrovni
- další jazyky velkou výhodou
- technické myšlení, aktivní vztah k technice
- velmi dobré obchodní a manažerské dovednosti
- praxi v zahraničním obchodě
- zkušenost s obchodní evropskou klientelou
- umět se pohybovat v zahraničí
- dravost a energickou osobnost
- flexibilita, ochota cestovat
- vysoká zodpovědnost a odolnost vůči stresu
- sebemotivace
- vysoká disciplína
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- aktivní působení na zahraničním trhu dle jazykové vybavenosti
- velmi motivující finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a praxe
- firemní benefity
- zázemí stabilní společnosti
- diety
- místo pracoviště: Zlín, Brno, Praha
- nástup: ihned
První kontakt e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha