Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

COLAS CZ, a.s.

Ostatní stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11166600716 | aktuálnost: 27. 7. 2016

místo výkonu práce: Kraj Vysočina (občas celá ČR), kont.: Miloslav Špingl, 733 780 492,e:mail: miloslav.spingl@colas.cz. Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení, kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad), příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu, pomocné práce při stavební činnosti. Pož.: praxe při obsluze stavebních strojů, kvalifikace strojnický průkaz výhodou, řid. pr. sk C, B. dobrý zdrav. stav umožňující práci na staveništi. Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, možnost ubytování v případě práce mimo bydliště, bonusy, firemní benefity, možnost dlouhodobé spolupráce, možnost nástupu ihned.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail