Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

EWALS CARGO CARE spol. s r.o.

Agenti dopravy a přepravy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11261150787 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Místo výkonu práce: Na Rovince 879, Ostrava - Hrabová

Kontakt emailem: kariera@ewals.cz,

Vybraný uchazeč bude po zaškolení do pozice zodpovědný za komunikaci se zákazníkem a za optimální zajištění průběhu přeprav. Požadujeme: alespoň 2 roky praxe ve spediční / dopravní firmě, znalost angličtiny na komunikativní úrovni, znalost němčiny výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti (častá komunikace po telefonu), dobrou znalost práce na PC - MS Office (zejména MS Excel a MS Word), organizační schopnosti, samostatnost, flexibilitu, týmového ducha, orientaci na výsledek a "tah na bránu".

Nabízíme - možnost profesionálního uplatnění v mezinárodní rodinné firmě s více než 100letou tradicí a otevřenou firemní kulturou, zajímavou a kreativní práci s vlastní odpovědností, příjemné pracovní prostředí
možnost profesního růstu ve stabilní a silné nadnárodní společnosti, místo výkonu práce Ostrava, nástup dle dohody

Zaměstnanecké výhody: stravenky, výběr benefitů prostřednictvím portálu Cafeterie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

EWALS CARGO CARE spol. s r.o., Jana Materna, HR specialist, kariera@ewals.cz, +420 487 883 379

Odpovědět na inzerát