Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

HW vývojář se znalostí CAD

referenční číslo: 10664 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Chcete aby Vaše práce byla vidět ve vozidlech nejlepších automobilových značek? Máte vzdělání v oboru elektro a zároveň umíte pracovat ve 2D/3D systémech?

Pak jste ideálním kandidátem do výběrového řízení na pozici

HW VÝVOJÁŘ se ZNALOSTÍ CAD

Náplň práce

  • vývoj světelných systémů pracujících s technologií LED
  • inovace řešení elektrických obvodů
  • testování funkčnosti za pomocí speciálních nástrojů
  • komunikace se zákazníky, dodavateli, kolegy

Požadujeme:

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • praxi na podobné pozici alespoň jeden rok
  • anglický jazyk - komunikativně
  • schopnost navrhovat obvody programech typu CAD

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování/dopravu

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha