Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektromechanik pro lisovnu

referenční číslo: 11340 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Máte znalosti v oblasti elektro, baví Vás opravy a údržba strojů a zajímáte se o nové pracovní příležitosti? Pak tu jednu novou máme

ELEKTROMECHANIK pro LISOVNU

Náplň práce

  • Opravy a údržba elektro zařízení v provozu lisovny
  • Práce s plány, manuály a náčrty
  • Vydávání nařízení spojených s údržbou strojů a měřících zařízení
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro, nebo technické
  • Vyhl. 50 §6, 7
  • Znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, elektroniky i mechaniky
  • Schopnost rozhodovat a podílet se na optimalizaci strojního a měřícího vybavení

Nabízíme:

  • Stabilní práci v nadnárodní společnosti (automotive)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Odborné vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Prostějovsko

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha