Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí kontroly kvality

referenční číslo: 48124816 | aktuálnost: 06.02.2017

BIOMEDICA spol.s.r.o.

Jste schopný vedoucí a troufáte si vést oddělení kontroly kvality?

Společnost Biomedica s.r.o. zajišťuje svým zákazníkům produkty špičkové kvality, které pečují o vaše zdraví. v současné době hledáme schopného a pečlivého člověka do Hořátve na pozici:

VEDOUCÍ KONTROLY KVALITY
• Vedl jste oddělení kvality nebo laboratoř?
• Jste zodpovědný člověk s odpovídajícími zkušenostmi a přirozenou autoritou?
• Umíte dodržovat termíny?

Náplň práce

Náplň práce:
• Spojka mezi laboratoří a ostatními odděleními.
• Zajištění vstupní kontroly výchozích materiálů a výstupní kontroly hotových produktů a ostatních činností jako monitoring výrobního prostředí a stabilitní zkoušení.
Výsledkem vaší práce bude:
• Bezchybný chod oddělení kontroly kvality.
• Kvalitní produkty společnosti Biomedica propuštěné k prodeji.

Požadujeme

Základy pro danou pozici:
• Praxe v oboru kontroly kvality na vedoucí pozici
• VŠ vzdělání v oboru chemie nebo farmacie
• Znalost AJ

Nabízíme

Budete součástí již zaběhnutých a ověřených procesů kontroly kvality. Odměnou vám bude náležité finanční ohodnocení na základě vašich zkušeností.
Budete to Vy, kdo bude kontrolovat kvalitu našich výrobků. Jedná se o pozici, kde svými pracovními výsledky budete šířit dobré jméno společnosti a kvality našich produktů.

Pokud si na danou pozici troufáte, napište nám – odpovíme každému a těšíme se na Vás!

Místo pracoviště: Hořátev u Nymburka

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské