Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Operátor modifikačního centra

referenční číslo: 36171 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Pro našeho klienta, nadnárodní koncern a světového leadera působícího v oblasti rozvaděčové techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor modifikačního centra.

Náplň práce:
- Montáž rozváděčů a jejich příslušenství
- Obsluha a programování CNC obráběcího centra pro děrování a úpravu rozváděčových skříní
- Manipulační práce se zbožím
- Dodržování pracovních a technologických postupů, zodpovědnost za pořádek a čistotu na pracovišti, odpadové hospodářství, dodržování pravidel BOZP
- Vedení požadované evidence a práce v systému SAP
- Údržba přiděleného strojního vybavení

Požadujeme:
- Minimálně výuční list v oboru strojírenství nebo elektrotechnika
- Manuální zručnost a technický cit nezbytnou podmínkou
- Praxe s CNC stroji velkou výhodou nikoliv nutností – případně zaškolíme
- Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, zaměření na výsledky
- Aktivní a komunikativní osobnost, týmový hráč
- Odolnost vůči stresu a práci v předepsaných termínech, ochota práce ve směnném provozu

Nabízíme:
- Pracovní smlouvu na plný úvazek nebo dohodu o práci konanou mimo pracovní poměr (DPP/DPČ)
- Zajímavou, náročnou a různorodou práci v dynamické společnosti
- Motivační finanční ohodnocení, bonusy
- Moderní pracovní prostředí
- Zázemí mezinárodní společnosti

Místo pracoviště: Zdiby (Praha - východ)
Datum nástupu: Ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera05@karierasro.cz a uvádějte značku 26345/Str.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Strojírenství, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha