Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8917430773 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Pracoviště: MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Obchodní č.p. 33, Jenišov.
Požadujeme:
2 - 3 roky praxe na vedoucí pozici v obchodě podmínkou.
Znalost zbožíznalství podmínkou (výhoda znalosti sortimentu mléka nebo ovoce - zeleniny)
Uživatelská znalost PC.
Zákaznicky orientovanou osobnost s organizačními schopnostmi.
Zkušenosti s vedením týmu.
Odolnost vůči stresu, samostatnost, flexibilita, pečlivost.
Ochotu pracovat ve 3 - směnném provozu.
Ochotu pracovat v chladu ( cca 4°C).
Trestní bezúhonnost.

Náplň práce:
Zástup vedoucího oddělení během jeho nepřítomnosti.
Zajišťování vystavenosti zboží, zpracování objednávek.
Vedení týmu zaměstnanců, plánování směn
Schopnost osvojit si interní procedury.
Spolupráce s dodavateli, obchodním týmem, centrálou společnosti. Zaměstnání na dobu neurčitou po skončení 3 měsíční zkušební doby.
Zaměstnanecké výhody: Nadstandartní mzdové ohodnocení, balíček zaměstnaneckých výhod, dlouhodobý systém školení, možnost profesního a kariérního růstu.
Kontakt: e-mailem, uskuteční se výběrové řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Petra Rajtmajerová, ahr15@makro.cz, +420 353 038 402,603 850 854