Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Horažďovice

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11239710780 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Úředník v odboru sociálních věcí a zdravotnictví (zajišťování výkonu specializované agendy sociálně právní ochrany dětí)

POŽADUJEME: splnění kvalifikačních předpokladů dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, schopnost samostatného řešení problémů, schopnost práce v kolektivu, umění jednat s lidmi, velmi dobrá komunikace, odolnost vůči stresovým situacím, komunikativnost a schopnost řešit konfliktní situace, ŘP sk. "B" a praxe v řízení podmínkou, znalost práce s PC
VÝHODOU: praxe v oboru, znalost metod sociání práce

PŘIHLÁŠKY do výběrového řízení lze podávat v termínu do 20.9.2016 do 11 hod. na adresu: Městský úřad Horažďovice, Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice, nebo osobně do podatelny MěÚ Horažďovice. Uzavřenou obálku označte nápisem: "Výběrové řízení - SOC".

Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení a titul; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu včetně tel. spojení; číslo OP; datum možného nástupu; datum a podpis uchazeče; souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. K přihlášce připojte: životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe a odborné způsobilosti a dovednosti; výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Platová třída 10, nástup dle dohody, PP na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
Více informací na výše uvedeném kontaktu - pí Mgr. Slavíčková Eva, internetové stránky MU Horažďovice

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 440 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail