Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuoni Destination Management s.r.o.

Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10920460791 | aktuálnost: 3. 11. 2016

Místo výkonu práce: Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8. V případě zájmu prosím zašlete životopis a motivační dopis v AJ na monika.pestova@cz.kuoni.com.
Supervisor Inbound Operatios - vedoucí rezervačního oddělení.

Klíčové činnosti (pracovní náplň):
- dohled nad týmem rezervačního oddělení, rozdělování práce, monitorování objemu práce
- dohled nad dodržováním interních předpisů, dohled nad operační činností pracovníků, eskalace při řešení náročných operačních úkonů
- motivace, podpora v rozvoji, školení a mentoring členů rezervačního týmu
- přiřazování rezervací odpovědným dodavatelům a monitorování jejich potvrzení
- komunikace s dodavateli (telefonická, e-mailová, v systému), vyjednávání cen v případě potřeby
- aktivní podpora dodavatelů při použití online rezervačních systémů, monitorování používání, zajištění připojení dodavatelů k online systému dle potřeby
- dohled a analýza interních účetních nesrovnalostí / problémů
- operační činnost v případě komplexních projektů a v průběhu vysoké sezony
- kontorla interních systémů, zajištění zpracování členy týmu ve stanovených časových horizontech dle interních předpisů
- zajištění informovanosti v rámci týmu
- pravidelné zpeacování zpráv, účast na schůzích s vedením a zpětná vazba o chodu oddělení
- zpracování ad-hoc projektů dle pokynů nadřízených

Požadavky:
- prokazatelná aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem + plynulá pokročilá znalost dalšího evropského jazyka výhodou
- prokazatelná zkušenost z incomeingové cestovní kanceláře min. 1 rok
- výborná schopnost komunikace ve všech úrovních multikulturního prostředí
- vzdělání v oboru hotelnictví / cetovního ruchu / administrativy výhodou
- zaměření na dosažení výsledků, pragmatické uvažování
- zaměření na detaily včetně dobrých matematických dovednsotí a logiky
- odborné organizační dovednosti
- zeměpisná znalost hlavních evropských destinací

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Kuoni Destination Management s.r.o., Monika Peštová, monika.pestova@cz.kuoni.com