Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Aleš Kabelka

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10900020757 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Požadujeme:
dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování, znalost práce na PC (na uživatelské úrovni), optimismus, morální a trestní bezúhonnost, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Náplň práce:
vyřizování a zpracování objednávek, vystavování faktur v účetním programu, příprava podkladů pro poštu, PPL, DPD, práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet), telefonování
Nabízíme:
zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti GOLDEX, příjemné pracovní prostředí, zajímavá a dobře ohodnocená práce.

Pracoviště je v centru města Slaný

V případě zájmu posílejte, prosím, Váš strukturovaný životopis s fotografií, spolu s průvodním dopisem v české jazyce na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail