Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr s AJ

referenční číslo: 11639 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Jste technický typ, který má zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Jste dostatečně komunikativní a nebojíte se využívat anglický jazyk na denní bázi? Znáte principy štíhlé výroby?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes
Výrobní společnost v lokalitě Brno hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR s AJ (30 – 45.000,- KČ)

Náplň práce

  • Vedení projektů neustálým zlepšování výroby
  • Tvorba postupů a návodek k technickým zařízením
  • Nastavení výrobku v systému, správnost výrobní dokumentace
  • Implementace změn
  • Průběžné proškolování pracovníků výroby, tvorba školících materiálů
  • Zákaznické řešení technických problémů s výrobky společnosti
  • Pomoc při zahájení či přesunu výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti v průmyslové výrobě minimálně alespoň při studiu
  • Znalost principů štíhlé výroby
  • Znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
  • Aktivní, zodpovědnou osobnost s analytickými dovednostmi
  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Moderní a přátelské pracovní prostředí
  • Motivující mzdové ohodnocení včetně pololetního bonusového systému
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha