Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager

referenční číslo: 494 | aktuálnost: 06.09.2016

ALP consulting

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost nabízející veškeré služby
od projektové činnosti přes realizaci nových projektů, správu nemovitostí, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

- Kalkulace nákladů nových projektů
- Technická podpora při stavebním řízením
- Vedení výběrových řízení na výstavbu objektů
- Kontrola projektové dokumentace
- Koordinace a řízení výstavby nových projektů v České Republice a na Slovensku, TDI, kontrola kvality výstavby
- Zodpovědnost za plnění technických podmínek a norem
- Zodpovědnost za budget a harmonogram výstavby
- Koordinace modernizací stávajícího portfolia
- Pravidelná kontrola technického stavu nemovitostí v portfoliu včetně plánování budgetu oprav
- Technická podpora oddělení Asset Managementu

Požadujeme

- VŠ vzdělání stavebního směru (ČVUT, VUT)
- Aktivní znalost NJ podmínkou
- Minimálně 5 let praxe v řízení projektů
- Velmi dobré teoretické, technické a praktické znalosti v oblasti nemovitostí a ve stavebním oboru
- Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, flexibilitu

Nabízíme

- Zázemí silné zahraniční společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Vysoce odpovědnou a různorodou práci
- Příjemné pracovní prostředí v Praze

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální