Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Benjamín, příspěvková organizace

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11197300731 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Požadujeme ukončené vzdělání v oboru, osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, základní znalosti s PC. Osobní předpoklady-empatie, spolehlivost, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat. Vhodné i pro absolventy. Výhodou: schopnost vnímat potřeby lidí se zdrav. postižením a poskytovat jim potřebnou podporu a péči v rámci sociální služby. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci, možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí. 12 hodinová pracovní doba ( dle potřeb zaměstnavatele ). Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: benjamin.kuncova@seznam.cz. Uzávěrka příjmu životopisů 15.8.2016. Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky nebo emailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 600 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail