Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AVES Servisní a.s.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10960470769 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Pracoviště: Nádražní 50, Hlubočky. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2017. Možnost práce i na zkrácený pracovní úvazek nebo DPP. Volné místo je vyhrazeno pro OZP.

Náplň práce:
- kontrolní a pochůzková činnost po objektu (pochůzky vnitřní i venkovní)
- evidence a fyzická kontrola vozidel
- práce s jednoduchým programem v PC
- monitorování objektu pomocí kamerového systému
- požární systém, zabezpečovací systém
-12hodinové směny denní/noční

Požadujeme:
- důslednost, samostatnost, poctivost
- dobrou fyzickou kondici
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- spolupráci na HPP (pouze pro OZP)
- příspěvek na dopravu ve výši 500,- Kč
- nástup ihned
- profesionální zaškolení
- levné volání, sms, levnější internet

V případě Vašeho zájmu o pozici zašlete prosím životopis POUZE na adresu: prace@avesplus.cz nebo nás kontaktujte na tel. čísle 607 093 730.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 65 - 75 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha