Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická

Vedoucí provozu školních jídelen a menz

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11268660721 | aktuálnost: 17. 8. 2016

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY - místo výkonu: Svatá Jan pod Skalou. Náplň práce: zajištění a organizace provozu školní jíídelny, objednávky a nákup potravin, vedení skladové evidence a evidence strávníků, včetně vyúčtování měsíčních uzávěrek, pomocné práce v kuchyni, případné obstarávání nákupů. Požadavky: praxe v oblasti školního stravování výhodou, organizační a řídící schopnosti, zdravotní způsobilost (držitel zdravotního průkazu), spolehlivost, pečlivost, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC a práce v programu VIS výhodou, řidičský průkaz skup. B. Upřesňující info: platové zařazení dle mzdového předpisu - mzdové třídy a dle dosažení vzdělání a praxe, os. ohodnocení a příplatek za vedení. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt přes tel. (Po-Pá: 8:00-14:00) či email.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 12 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail