Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr elektrovýroby

referenční číslo: 11967 | aktuálnost: 28. 8. 2016

Jste zkušený elektronik a chcete se posunout na vedoucí pozici? Máte ambice vést tým lidí a ruční pájení Vám nedělá problém? Pokud hledáte práci přímo v Brně a chce se stát součástí významné elektrotechnické společnosti s rodinným zázemím, pozice MISTR ELEKTROVÝROBY čeká právě na Vás

Moderní úspěšná společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá kolegu na pozici:

MISTR ELEKTROVÝROBY (22 – 25 000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení cca 7 pracovníků ruční elektrovýroby
  • Zodpovědnost za zhotovenou výrobu
  • Úzká spolupráce s vedoucím provozu
  • Kontrola kvality zapájených součástek
  • Pomoc při osazování DPS a pájení
  • Hodnocení podřízených a rozdělování odměn
  • Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ/SOU se zaměřením na elektroniku
  • 5letou praxi v oblasti pájení, osazování DPS
  • Zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • Platná vyhláška 50 velkou výhodou
  • Znalosti v oblasti SMT výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost a proaktivitu
  • Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Práce pro úspěšnou elektrotechnickou společnost
  • Pružná pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zázemí rodinné a moderní firmy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha