Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Odborný poradce v bezpečnosti práce

referenční číslo: 36312 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Pro našeho klienta působícího v textilním managementu hledáme cestovatelského odborného poradce.

Pracovní náplň:

- Aktivní prodej v rámci odborné oblasti bezpečnosti práce
- Vyhotovení reportů o všech návštěvách u zákazníků
- Koordinace a rozvíjení otevřených témat vyplývajících z reportů o návštěvách u zákazníka
- Plánování, příprava a realizace zákaznických kontaktů, především pak návštěv u zákazníků, ve spolupráci s různými odděleními
- Plánování termínů s ohledem na efektivní hlediska
- Spravování a pravidelná kontrola konsignačních skladů u zákazníka včetně pravidelné optimalizace sortimentu
- Zpracování reklamací ze strany zákazníka

Požadujeme:

- Německý jazyk výhodou není podmínkou
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- Komunikativní osobnost, organizační schopnosti, pozitivní přístup, pohotovost
- Ochota cestovat po celém území ČR včetně nutnosti přenocování mimo domov /až 5dní v týdnu spaní v hotelu
- Zkušenost v oblasti ochranných pracovních prostředků vítána
- Řidičský průkaz sk B

Nabízíme:

- služební vůz
- pracovní prostředí, přizpůsobené nabídce
- zajištěné ubytování na cestách
- stravování, benefity společnosti
- moderní zázemí v Praze
- práce v mešním týmu lidí
- smlouva na dobu 1 roku s možností dalšího prodloužení

Odměna - 25 000 plat /z toho 70% pevná složka +30% pohyblivá - v případě neplnění povinností a způsobení škody je možné na tuto částku sáhnout a nevyplatit. Uplatňuje se zcela výjimečně.

Místo pracoviště: Praha

v případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na e-mail zaslat email

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha