Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Inženýři elektronici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11512920786 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Místo výkonu práce - Rychvald

Náplň práce:
-zpracovává technologické postupy a stanovuje technologické podmínky výroby
-udržuje a zlepšuje stabilitu výrobního procesu
-podporuje projektový tým v rámci rozběhu nových projektů
-analyzuje konstrukční návrhy, resp. posuzuje vyrobitelnost výrobků
-podílí se na specifikaci nových strojů a technologických zařízení
-podílí se na přejímkách nových zařízení
-podílí se na návrzích na umístění výroby v daném úseku
-podílí se na ověřovacích sériích nových výrobků na daném úseku
-podílí se na výběru dodavatelů technologických zařízení
-navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání technického směru (elektro, strojírenství, materiálové inženýrství, chemická technologie)
-praxe na obdobné pozici (v automotive – výhodou)
-znalost technolog.procesu (výrobní standardy, PFMEA, line blancing…) a strojního zařízení výrobní linky
-komunikativní znalost AJ
-samostatnost v řešení úkolů
-uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
-schopnost týmové spolupráce
-tvůrčí a inovativní myšlení
-ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení

Co nabízíme:
-zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu
-možnost odborného a kariérního růstu
-mzda dle zkušeností u

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha