Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog NC strojů s AJ

referenční číslo: 12574 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Máte zkušenosti z oblasti strojírenské výroby? Vyznáte se v NC strojích a domluvíte se anglicky?
Pak se přihlaste do výběrového řízení pro automotive společnost na pozici:

TECHNOLOG NC STROJŮ s AJ

Náplň práce

  • zajištění technické přípravy v oblasti obrábění
  • seřizování a údržba linek, srtojů, zpracování plánu oprav
  • příprava a návrhy na změny NC programů
  • vedení a správa technické dokumentace dle norem

Požadujeme:

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství
  • zkušenost z podobné pozice
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalosti v oblasti technologie obrábění
  • znalost práce s řídicími systémy NC strojů

Nabízíme:

  • práci pro mezinárodní společnost
  • stabilní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost vzdělávacích kurzů
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha