Typ nabídky

Minimální mzda

Java Developer - Faramceutické aplikace

referenční číslo: 47215C69 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Společnost zaměřená na Vývoj SW řešení v oblasti zdravotnických systémů, mission-critical aplikací a hi-tech průmyslových a podnikových systémů. Hledáme studenty/absolventy VŠ, ale i programátory s delší praxí a chutí vést projekty.

Náplň práce

Analýza zákaznických požadavků
Návrh řešení a vývoj unikátního SW v rámci širšího portfolia: oblast operačně a životně kritických aplikací (medicína, řízení letového provozu, automobilový průmysl, telekomunikace atd.)
Spolupráce v týmu zkušených kolegů na projektech pro široké spektrum zákazníků
Projekty v Javě se i EE

Požadujeme

VŠ vzdělání technického směru
Alespoň školní praxe s programováním v Javě, u seniorních pozic min. 3 roky praxe
Ochota učit se nové věci
Analytické a komunikační schopnosti, teamová práce
Dobrá znalost AJ

Nabízíme

Možnost rotace na zajímavých mezinárodních projektech
Firemní benefity
Zahraniční služební cesty
Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti

Místo pracoviště: Praha, Plzeň, Ostrava

Region: Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor, softwarový inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy, Studenty