Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Účetní metodik

referenční číslo: 11394 | aktuálnost: 17. 7. 2016

Máte dobrou znalost účetnictví a rádi byste se ve svém oboru více rozvíjeli? Chcete školit své kolegy a poskytovat odborné rady v účetnictví? Potom neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Úspěšná výrobní společnost na Boskovicku, spolupracující jak s českými tak zahraničními firmami, hledá šikovnou kandidátku/kandidáta na pozici "ÚČETNÍ METODIK"

Náplň práce

  • hotline - řešení požadavků zákazníků
  • implementace účetního programu
  • cestování ke klientům do firem
  • práce ve firemním účetním programu
  • předávání požadavků zákazníků vývojářům

Požadujeme:

  • zkušenost na pozici samostatné účetní
  • dobrou znalost účetnictví a daňové problematiky
  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • samostatnost a ochotu cestovat
  • argumentační schopnosti

Nabízíme:

  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • firemní školku
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • kompletní zaškolení
  • místo výkonu práce: Boskovicko

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha