Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista certifikací budov a energetických auditů s AJ

referenční číslo: 413 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:
- zpracování podkladů pro certifikaci budov, podle zahraničních standardů ( Leed, Breeam, SBToolCZ)
- podílení se na zpracování průkazů energetické náročnosti budov (Penb)
- podílení se na zpracování matematických modelů k certifikaci budov
- podílení se na zpracování závěrečných zpráv k certifikaci budov

Požadujeme

- VŠ technického zaměření - ideálně obor energetika nebo prostředí budov
- aktivní VELMI dobrá znalost angličtiny (veškerá dokumentace je zpracovávána v AJ)
- může být i absolvent s krátkou praxí v oblasti "green building" a certifikací budov
- velký zájem o oblast green building a trvale udržitelného rozvoje
- samostatnost a iniciativa
- ochota dál se vzdělávat
- ochota cestovat

Nabízíme

- uplatnění ve významné nadnárodní zahraniční společnosti s působením po celém světě
- účast na významných projektech v oblasti energetických auditů a certifikací budov
- profesionální růst a další kariérní postup v rámci mezinárodního působení firmy
- průběžné odborné vzdělávání v oboru
- práci v mezinárodním prostředí
- mladý dynamický kolektiv

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Energetika, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské