Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojový pracovník - strojař

referenční číslo: 5904 | aktuálnost: 30. 10. 2016

Máte zkušenosti s obráběním, VŠ vzdělání strojírenského zaměření a aktivní komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Chcete pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem nových výrobků pro strojírenský průmysl hledá do svých řad nového kolegu na pozici:

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - STROJAŘ (25–30.000Kč)

Náplň práce

  • výzkum a vývoj nových výrobků určených pro obrábění
  • spolupráce s technology při stanovování nových technologických postupů
  • spolupráce s konstrukčním oddělením
  • vzorové testování nových výrobků
  • navrhování změn a úprav

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství, ideálně se zaměřením na obrábění
  • komunikativní úroveň anglického jazyka podmínkou
  • praktické zkušenosti s obráběním výhodou
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • zkušenost s vedením projektů

Nabízíme:

  • motivující ohodnocení s dalšími bonusy ke mzdě
  • zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • práci na významných projektech
  • zaškolení na danou pozici
  • možnost odborného růstu
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha