Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

VZV skladník

(referenční číslo: 11-21-215429/JD)

Máte platný VZV průkaz a zkušenosti k tomu? Neváhejte, reagujte.

Práce ve výrobní společnosti v průmyslové zóně SEVER na nepřetržitý provoz.

Nástupy možné ihned.

Požadujeme:

  • platný VZV průkaz podmínkou
  • zkušenosti na pozici řidič VZV
  • samostatnost
  • spolehlivost

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • bonusová složka až 26,-Kč/hod.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 86.8 - 130 Kč / měsíc
Region: Liberecký kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání