Typ nabídky

Minimální mzda

Lovec nemovitostí pro okres Litoměřice

referenční číslo: 73689 | aktuálnost: 07.02.2017

Dumrealit.cz/Clever

Pojďte a plňte si sny, cestujte, kupte si něco pěkného na sebe, jezděte v hezkém autě, zabezpečte děti, ŽIJTE.
Pokud si myslíš, že právě ty na to máš, přidej se k nám do našeh týmu a ukaž, co umíš.

Náplň práce

vyhledávání vysněného bydlení pro poptávající klienty
podpora, pomoc pro nové i stávající klienty
provázení celým obchodem při koupi nemovitosti
vyjednávání podmínek pro klenty, POZOR, nejedná se o pozici realitního makléře
je to vhodné pro finanční poradce, projektanty, zkušené obchodníky, ale i pro lidi bez zkušeností v realitách

Požadujeme

chuť do práce a touhu po finanční svobodě
trochu inteligence
lásku a empatii k lidem
uživatelská znalost PC
proteamového ducha
příjemný vzhled a příjemné vystupování

Nabízíme

podporu silné značky a managera, který ví co dělá
pravidelná školení a tréninky bezplatně
ověřené know how, jak být lepší než konkurence
možnost se osamostatnit a být svým pánem
právní podporu, IT podporu
neomezené volání za pár kaček
možnost výhodného operativního leasingu – passat za hubičku
dokonalý servis pro klienty, díky kterému pro Vás bude práce hračka
práci, kterou budete milovat

Mzda: 30 000 - 80 000 Kč

Region: Ústecký kraj

Obor: Ostatní

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy