Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista testování v elektro-fyzikální společnosti

referenční číslo: 10449 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Používáte rád vědomosti nabyté praxí? Je elektro zároveň i Vašim koníčkem? Chcete v oboru dále odborně růst?
Pak máme příležitost právě pro Vás.
Společnost s jedinečným postavením na českém trhu hledá kandidáty na pozici

SPECIALISTA TESTOVÁNÍ v ELEKTRO-FYZIKÁLNÍ SPOLEČNOSTI

Náplň práce

  • testování vlastností výrobků ve stanoveném prostředí
  • dodržování mezinárodních norem
  • návrhy na vylepšování
  • vypracování potřebné dokumentace
  • kontakt se zahraničními klienty společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z podobné činnosti alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk – písemně i ústně
  • Ochotu se vzdělávat
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní náplň
  • Mzdové ohodnocení podle schopností
  • Odborný růst
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu: Ostrava

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha