Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BLECHA CZ, s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10528060774 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pracovní náplň:
o udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
o denní aktivní komunikace se zákazníky (telefonický i písemný styk)
o aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
o zpracování poptávek, objednávek
o návštěvy výstav / zákazníků
o zpracování reklamací

Požadujeme:
" ukončené SŠ (obchodní) vzdělání
" základní znalost NJ
" znalost práce na PC (MS Office, Internet)
" příjemné a profesionální vystupování
" výborné komunikační a organizační dovednosti
" schopnost práce v týmu
" praxe v oblasti obchodu výhodou
" samostatnost
" připravenost pro 2-3 měsíční zaškolení v mateřské firmě v Rakousku (ubytování k dispozici, česky mluvící zaměstnanci ve firmě)
" řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
" stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
" nové pracovní zkušenosti a možnost růstu
" příjemné pracovní prostředí
" zaškolení v obchodních procesech a vlastním informačním systému
" dobré a motivující platové ohodnocení
" přátelský pracovní kolektiv
" výlety, firemní aktivity
" smlouva na dobu neurčitou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha