Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INTERIÉRY - CEFI s.r.o.

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11218800781 | aktuálnost: 6. 8. 2016

místo výkonu práce: Vrchlického č.p. 809, 411 17 Libochovice
Požadujeme: výroba je orientována na sériovou produkci interiérového nábytku nestandardních rozměrů. Od pracovníka je očekávána schopnost montovat finální produkty z připravených dílců, které jsou označeny čárovým kódem, podle kterého lze z produkčního listu vyčíst, jak výrobek smontovat. Tedy vyžadována je zručnost, pečlivost a alespoň minimální zkušenost s výrobou nábytku.
Nabízíme: mzda od 19 000,- Kč, neomezený telefonní tarif, zavážka obědů na pracoviště, úprava prac doby osobním potřebám (posunutý začátek prac doby apod).
Způsob kontaktování zaměstnavatele: kontaktní osoby: Ing. Otakar Šašek / Martin Csefalvay - telefonicky (607 682 516), osobně (Libochovice 411 17, Vrchlického 809) nebo e-mailem: sasek@cefi.cz / csefalvay@cefi.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail