Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ANS-Dem, s.r.o.

Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11382100766 | aktuálnost: 6. 10. 2016

místo výkonu práce: Salmovská 498/7, Nové Město
kontakt: V případě zájmu zašlete svů*j životopis s fotografií na mail nikolay@sugarcube.cz (předmět Vychovatelka). Zájemci splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Hledáme manažerku/ředitelku pobočky do naší mezinárodní školky Sugar Cube.
Náplň práce:
- rozvoj pobočky soukromé školky
- efektivní využití finančních prostředků věnovaných rozvoji firmy
- vytváření a realizaci strategických a obchodních plánů společnosti
- vyhodnocení možností místního trhu
- organizace práce pobočky
- nábor, motivace a kontrola zaměstnanců
Požadujeme:
- praxe z obdobné pozice (předchozí zkušenost je nutná)
- vzdělání v oblasti financí nebo řízení podníků
- spolehlivost, odpovědnost, flexibilita
- schopnost týmové práce
- chuť pracovat v multikulturním prostředí
- přehled o aktuálním dění kolem soukromých školek, dětských skupin nebo jeslí výhodou
V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotkou na mail nikolay@sugarcube.cz (předmět Manažerka), zájemci
splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ANS-Dem, s.r.o., Nikolay Demyanenko, nikolay@sugarcube.cz, +420 775 365 291