Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Developer OF WEB application

referenční číslo: 6879 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Would you like to be to in the development of Web applications? Are you speak English and would you be to creativity? So, you have the chance to get rid of a stereotype and add to our team of innovators.

So, send your CV

DEVELOPER OF WEB APPLICATION (20 - 35.000 CZK)

Náplň práce

  • Development of web applications for ERP systems
  • Design, develop new solutions and functionality SW
  • Communicating with colleagues and programmers
  • Creation of technical documentation

Požadujeme:

  • University/high school in the field of IT
  • Min. 1 year experience with JavaScript, and C#/.NET
  • Knowledge of MS SQL database
  • English on intermediate communicative level

Nabízíme:

  • Attractive financial remuneration
  • Work on international projects
  • Ability to travel abroad
  • 5 weeks of holiday
  • Place of work: Zlín

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha