Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZV - Nástroje s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11316920743 | aktuálnost: 25. 8. 2016

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ÚSEKU
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání ve strojírenském oboru, znalost NJ nebo AJ, znalost čtení technické dokumentace, ŘP sk.B, schopnost samostatně pracovat, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
Náplň práce: administrativní práce spojené s realizací obchodních zakázek, zpracování podkladů k obchodním případům, vystavování nabídek, potvrzování objednávek, navádění zakázek a zadávání dat do informačního systému, zajištění a správa administrativní agendy, další činnosti související s podporou obchodního oddělení
Nabízíme: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 731 516 861 nebo e-mailem: sekretariat@zv-nastroje.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha