Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Prodejce automobiů

referenční číslo: 464E034F

Náplň práce

Vaší pracovní náplní bude:
Identifikace potřeb zákazníka
Absolvování testovacích jízd se zákazníkem
Efektivní uzavírání obchodů
Příprava automobilů před prodejem (čistota interiéru...)
Zajištění výjezdů pro zákazníky

Požadujeme

Zkušenost s přímým prodejem
Řidičský průkaz skupiny B
Samostatnost a časovou flexibilitu
Příjemné vystupování a stále dobrou náladu
Smysl pro týmovou práci
Ochotu pracovat ve venkovních prostorár

Nabízíme

Finanční ohodnocení se skládá: fix + provizní systém
Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
Profesionální přátelský kolektiv
HPP se smlouvou na dobu neurčitou
Možnost profesionálního růstu a odborného vzdělávání
Uplatnění ve všech zemích, kde společnost působí – Česká Republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko
Možnost jazykových kurzů
Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce,
zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
Možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)
Motivační soutěže s možností výhry wellness pobytů

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Kladno, Zlín

Region: Středočeský kraj, Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: prodejce vozů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

Kontaktní informace: Mgr. Ludvika Naušová, tel. 735751917, e-mail:l.nausova@futurerecruitment.cz