Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér

referenční číslo: 8659 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Významná mezinárodní společnost s působností na Chomutovsku hledá do svých řad nové kolegy na pozici konstruktéra

Jste středoškolák se strojním zaměřením? Umíte pracovat v některém z 3D konstrukčních programů? Zvládnete se domluvit anglicky a přečíst si technickou dokumentaci?

Pokud si na tyto otázky odpovíte ANO, pak jste náš člověk a neváhejte nám zaslat Váš životopis

Vhodné i pro absolventy

Náplň práce

  • Zpracování 3D modelů a výkresové dokumentace
  • Dle požadavků zákazníka upravit stávající dokumentaci
  • Implementace změn do výkresové dokumentace
  • Spolupodílení se na technických řešeních
  • Spolupráce v rámci mezinárodního CAD týmu

Požadujeme:

  • SŠ technického směru (strojařina výhodou)
  • Znalost některého z 3D konstrukčních programů - umět překreslit výkres do softwaru
  • Anglický jazyk na úrovni B1 - občasná, telefonická komunikace se zahraničními klienty, čtení technické dokumentace v angličtině
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Pečlivost a smysl pro detail

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Kvartální odměny
  • Možnost seberealizace
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: okres Chomutov

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha