Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce do oddělení prodeje dřevoobráběcích strojů a zařízení

referenční číslo: 4628C0A1 | aktuálnost: 08.03.2018

Schachermayer, spol. s r.o.

Prosperující obchodní společnost, se zahraniční kapitálovou účastí, zabývající se stavebním a nábytkovým kováním přijme kolegu na pozici

Náplň práce

- vybudování pozice na trhu, péče o zákazníky,
- realizace zakázek, cenová a technická jednání se zákazníky a dodavateli,
- účast na veletrzích v tuzemsku i v zahraničí.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání tech. směru,
- znalost dřevoobráběcí technologie,
- znalost NJ podmínkou,
- výhodou praxe obchodního zástupce,
- uživatelská znalost práce s PC,
- organizační talent, komunikativnost, samostatnost,
- serióznost, loajalita ke společnosti,
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- perspektivní práci,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- zaměstnanecké bonusy (delší dovolená, jazykové kurzy).

Požadované jazykové znalosti

Německý

Místo pracoviště: Mezi Vodami 1935/7, Praha 12, 14300

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita