Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční

referenční číslo: 461B53AE | aktuálnost: 30.11.2016

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na níže specifikovanou pozici na hlavní pracovní poměr.

Recepční

Náplň práce

Jednání s klienty
Evidence, třídění a vyřizování Korespondence
Vyřizování telefonních hovorů
Práce na směny (7:30-16:00, 11:00 - 19:30)

Požadujeme

VŠ vzdělání
Analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
Aktivní přístup k plnění úkolů
Výborné komunikační a organizační schopnosti, pohotovost
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet…)
Znalost anglického jazyka minimálně na základní úrovni
Reprezentativní a diplomatické vystupování, optimismus

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou.

Nabízíme

Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
Motivační finanční ohodnocení
Slevy na produkty společnosti
Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
Částečně flexibilní pracovní doba
Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
Příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ
Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
Možnost až týdne dovolené navíc
Finanční odměny při životních jubileích
Stravenky

Finanční ohodnocení:
Roční mzda 300.000 - 400.000,- Kč

Mzda: 25 000 - 34 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, sekretářka, vkládání dat do počítače

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy