Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NOARK Electric Europe s.r.o.

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11429360718 | aktuálnost: 15. 9. 2016

KONT.: Zaslat CV na e-mail:kristyna.senfeldova@noark-electric.com. Práce na DPP/DPČ. Náplň práce: Spravovat recepci, zajišťovat telefonáty a starat se o naše návštěvy.Pomáhat s administrativou a udržovat pořádek v papírech.Podporovat tým a jednotlivá oddělení, plánovat a organizovat služební cesty, schůzky a firemní akce.Spolupracovat s našimi pobočkami a kolegy napříč světem. Požadujeme: aktivní přístup k práci, zodpovědnost,pečlivost,nutná znalost A.J., práce s PC(MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), ŘP- aktivní řídič.Nabízíme:Flexibilní pozici (DPP/DPČ), která nezná stereotyp a otevírá dveře k seberealizaci i odbornému rozvoji.
Možnost učit se novým věcem, převést teorii do praxe a na vlastní kůži si vyzkoušet, jaké to je, pracovat v mezinárodní firmě.Usměvavý tým kolegů, který si rád vyslechne Tvé nápady. Velmi přátelskou firemní kulturu. Výbornou kávu, sladká překvapení, teambuildingy a spoustu dalších výhod.Odpovídající finanční ohodnocení. Zázemí kanceláří v Praze 9 - Horních Počernicích.
Občerstvení na pracovišti, Slevy na firemní produkty, Slevy třetích stran

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 110 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail