Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11443190784 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
manipulace se zbožím a materiálem; příprava k expedici; kontrola správnosti naskladnění, vyskladnění; skladová administrativa a evidence

Nabízíme:
Motivující mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou mzdy - možnost získání prémií; Fixní mzda + BONUS (4.000 při nástupu - 6.000 Kč po odpracování 1 roku); BONUS vyplácený již ve zkušební době; PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU - 2kč/km, jedna cesta do práce; Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, 100 Kć stravenky, a další); Stabilní práci na hlavní pracovní poměr u nového zaměstnavatele v regionu; Zázemí v moderním prostředí - nové technologie; Možnost kariérního růstu; Možnost dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech; Spolupráci v počátcích na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadujeme:
SOU/SŠ, min. ZŠ; SPOLEHLIVOST, SAMOSTATNOST, ZODPOVĚDNOST a CHUŤ SE VZDĚLÁVAT; MANUÁLNÍ ZRUČNOST, AKTIVNÍ PŘÍSTUP K PRÁCI, TÝMOVOST; Ochotu pracovat ve směnném provozu; Praxe ve výrobním závodě výhodou, není podmínkou; trestní rejstřík bez záznamu; Praxe na VZV, není podmínkou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: nabor.hranice@grupoantolin.com;

Pozn.: základní informace na tel. 720 979 453 - recepce. Kdykoliv je možné vyplnit si Náborový dotazník na recepci závodu - pohovor však po předchozí domluvě!

Místo výkonu práce: ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 500 - 17 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o., Ing. Pavlína Kosíková, nabor.hranice@grupoantolin.com