Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Tester

referenční číslo: 10778 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Umíte C# a chcete být součástí vývojářského týmu? Domluvíte se anglicky? Pokud jste si odpověděli pokaždé ano, tak to jste to právě Vy, koho hledáme

Náplň práce

  • Automatické i manuální testování aplikací
  • Vyhledávání chyb a jejich reporting
  • Navrhování testovacích sestav
  • Dokumentace výsledků

Požadujeme:

  • Praxi ve vývoji nebo testování SW
  • Znalost některého programovacího jazyka (ideálně C#)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Flexibilita a ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení a roční bonusy
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění, stravenky

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha